אודות

אלמנט גרפי מעוף עיצובים

על הסטודיו

על הסטודיו

STUDIO

DESIGN

CREATIVE

אלמנט גרפי מעוף עיצובים

CREATIVE DESIGN STUDIO

Maof Design הינו סטודיו למיתוג ועיצוב גרפי. הסטודיו מעניק פתרונות גרפיים יצירתיים במדיה האלקטרונית והמודפסת.

הסטודיו מתמחה בעיצוב גרפי בתחומים רבים: אינטרנט – עיצוב ובניית אתרים (תדמית וחנויות וירטואליות), בוורדפרס – אתרים רספונסיביים המגיבים לכל מסך, באנרים סטטיים ודינאמים, מצגות ודפי נחיתה. דפוס – קטלוגים, פולדרים, ניירת משרדית, עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור רול אפ ועוד.

למה דווקא Maof Design?  מה עומד בבסיס בחירת בית עסק ?  א מ י נ ו ת !!! 

ב- Maof Design אנו חושבים בראש ובראשונה על הלקוח. אתם נדרשים לבוא עם המעוף ואנחנו נדאג לקחת אתכם מנקודת הפתיחה ועד לנקודת הסיום בדרך הקצרה, העניינית והמיטבית ביותר. אין "חבילה" שמתאימה לכלל הלקוחות. אנו מתייחסים ובוחנים ביחד עם כל לקוח ולקוח מה עשוי לקדם ולהועיל לעסק שלו מתוך מגוון אפשרויות.

לבד מאמינות תמצאו ב- Maof Design  מקצועיות, מקצוענות ודייקנות.

אנו מחשיבים חשיבות עליונה לכך שהמוצר הסופי יהיה לשביעות רצונו המרבית של הלקוח, אך לא פחות מכך יהיה לשביעות רצוננו וזאת על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר שאנו מציבים לעצמנו. אין פשרה על איכות. משום כך, אנו מדקדקים בפרטים ולו הקטנים ביותר בכל הקשור לעיצוב ברמה הגבוהה, העדכנית והמקצועית ביותר.
הכל תוך עמידה בלוחות זמנים שהוגדרו על ידי שני הצדדים מראש וקשר רציף עם הלקוח לאורך כל המסע המשותף. קדימה, לדרך!

קצת עלי

קצת עלי

שמי יפית סבג ואני בעלת סטודיו Maof Design. בעלת ניסיון של כ- 18 שנים במדיות השונות, תוך התמקצעות והתפתחות תמידית, בהלימה עם התפתחות העולם הטכנולוגי.
התמחותי הנה בעיצוב ובניית אתרים למן השלב הרעיוני ועד לביצוע כולל של אתרים דינאמיים או אתרים הכוללים מערכת ניהול תוכן.
תופסת עצמי כ"מוציאה לפועל" של חזונו של הלקוח, ככזו- מביאה לכדי ביטוי ויזואלי מרהיב את האמונות והתפיסות הרעיוניות של כל לקוח ולקוח.
לבד מבניית ועיצוב אתרים מתמחה אף במיתוג ועיצוב תדמית למגזר העסקי, כולל עיצוב סמליל (לוגו) , לתחום הדפוס והאינטרנט, עיצוב והפקת ברושורים, קטלוגים ומצגות לחברות שונות, הדפסות של שלטי חוצות, כרזות, באנרים, רול אפ, כרסום תלת מימדי , שמשוניות ושילוט רכב. כמו כן שילוט במות, תכנון ובניית לוחות תכנון, תערוכות ועבודה בשטח.

לקוחותיי הרבים במרוצת השנים יעידו על מקצועיות ללא פשרות, עבודה בסטנדרטים גבוהים עד להשגת שביעות רצון מלאה של הלקוח (ושלי…), אמינות, דייקנות, עמידה בלוחות זמנים, יסודיות ויחסי אנוש מעולים תוך שימת לב מרבית לכל פרויקט ופרויקט.
ולא פחות חשוב- המחירים המוצעים על ידי הנם אטרקטיביים, "שפויים" ביחס לשוק ומותאמים לצרכי ויכולת הלקוח.
ה"אני מאמין שלי" בא מאהבה למקצוע ורצון אמיתי לשתף מהידע והיצירתיות רבת השנים עם הלקוחות.
אשמח לשמוע מכם ולהעביר הצעה מפורטת עפ"י צרכיכם.

רוצים לבנות אתר חדש ומקצועי לעסק?

האתר שלכם מיושן ואתם מעוניינים לשדרג אותו?

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!