הטמעת פונטים לאתר וורדפרס

אלמנט גרפי מעוף עיצובים

ארבעה כללים לבחירת פונט מוצלח לאתר שלכם

בין אם אתם בונים אתר בנושא בישול, עיצוב, אופנה או כל תחום אחר, האתר שלכם זקוק לפונטים מקצועיים בעברית על מנת לשדר שמדובר בעסק רציני.

מעוף עיצובים בניית אתרים, הטמעת פונט באתר וורדפרס

כמובן, יש שם בחוץ פונטים חינמיים בשפע, אבל בתור כלל אצבע אין ארוחות חינם. 

אז איך בוחרים פונט מוצלח לאתר שלכם?

העברת המסר

ראשית נסו להבין מי קהל היעד של האתר שלכם ומה אתם רוצים לשדר לו ולפי זה תבחרו פונט. לדוגמא אם אתם מוכרים צעצועים לילדים כדאי לבחור פונט צעיר וכיפי שמשדר משהו ילדותי יותר. או אם נניח אתם מוכרים בשמים לכו על פונט יותר גבוה ויוקרתי.

פונט כותרת או טקסט רץ?

האם אתם צריכים פונט לכותרות או לטקסט לרץ? טקסט רץ צריך להיות בפונט מאד סולידי וקריא כי אתם רוצים שהגולשים שלכם יוכלו לקרוא את האינפורמציה בצורה נוחה וברורה. לכותרות אתם יכולים להתפרע עם פונטים יותר מאופיינים וייחודיים.

מי עיצב את הפונט?

אתם רוצים להשתמש בפונט שעוצב ע״י מעצב מוערך או מחברת עיצוב פונטים בעלת מוניטין טוב. כדאי להקדיש את הזמן כדי לקרוא על מעצב הפונט ולראות שאתם מתחברים לרמה שלו.

דוגמאות

לפני שאתם קונים, כדאי לראות את הפונט בפעולה. איך הוא נראה בפרויקטים ובאתרים אחרים. אם אתם לא מוצאים דוגמאות כאלה בקשו ממעצב הפונט (הטיפוגרף) לקבל את הפונט לבדיקה.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

זהו להיום. זכרו שפונט טוב הכרחי להצלחת העסק שלכם בדיוק כמו כל מרכיב אחר. שיהיה בהצלחה!

אנו בסטודיו Maof Design צברנו ניסיון רב בהטמעת פונטים במערכת וורדפרס. הניסיון הרב שצברנו הביא אותנו לבחור בפונטים ייחודיים והמקצועיים ביותר עבור הלקוחות שלנו.